Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Miejsce i czas świadczenia usługi pośrednictwa pracy w PUP Augustów

 

Sprawy dotyczące pośrednictwa pracy czyli: przyjmowanie ofert pracy od pracodawców, kierowanie osób bezrobotnych lub poszukujących pracy do pracodawców na oferty zatrudnienia, stażu lub do innej pracy zarobkowej, informacja o innych formach pomocy oferowanych przez urzędy pracy i kierowanie do stanowisk pracy jej udzielających prowadzone są w naszym urzędzie na następujących stanowiskach :

Doradca klienta

Nr Stanowiska

Litery nazwisk
obsługiwanych klientów

NYCZ

Parter- stan. 14

A D F J

TUROWSKA

Parter- stan. 13

P W

SZYMAŃSKI

Parter- stan. 12

R T Z Ź Ż

ŁOŚ

Parter- stan. 11

G H I L Ł N

WOLNY

Parter- stan. 10

B C Ć

PYCZ

Parter- stan.  9

S Ś E

CHMIELEWSKA

Parter- stan. 15

Ka- Kuk

MARCZEWSKA

Parter- stan. 16

Kul- Kw M O U
Klienci urzędu proszeni są o zgłaszanie się w godzinach od 8.00 do 14.30 codziennie od poniedziałku do piątku. W pozostałe dni tygodnia oraz w dni ustawowo wolne od pracy urząd jest nieczynny.

Na stanowiska pośrednictwa pracy można dodzwonić się bezpośrednio wybierając numer  87 643 68 75 lub dzwoniąc na numery centrali urzędu i wybierając tonowo numer wewnętrzny (podany w powyższej tabeli).

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.augustow.pl/propozycje/posrednictwo-pracy-krajowe/48