Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

 

Wnioski osób zainteresowanym tą formą wsparcia rozpatrywane są indywidualnie. Brana pod uwagę jest zarówno celowość wsparcia uzupełniającego (czy forma aktywizacji, z której korzysta osoba bezrobotna a której uzupełnieniem jest zwrot kosztów zakwaterowania daje w perspektywie szansę na zatrudnienie) oraz wielkość środków Funduszu Pracy posiadanych przez urząd pracy na aktywizację osób bezrobotnych w danym roku budżetowym.

 

 

 

Bezwględnie wymagane jest przedłożenie jako załacznika do wniosku dowodu poniesienia kosztu zakwaterowania:

 

  • w przypadku hotelu, internatu, bursy itp.- rachunku lub dowodu wpłaty,
  • w przypadku wynajmowanego mieszkania, pokoju- umowy najmu zgłoszonej (potwierdzonej, zarejestrowanej) w urzędzie skarbowym.

 

Ubiegając się o zwrot kosztów zakwaterowania należy zgłosić się do naszego urzędu (pok. nr 15) w celu uzuskania odpowiednich druków wniosków lub uzyskania informacji szczegółowych.

 

 

Dodatkowych informacji udzielają:

 

    Kontakt   

 

 Zofia Krupińska

 Inspektor Powiatowy

 Katarzyna Zyskowska                                        

 Specjalista ds. aktywizacji

    

 87 643 58 02 wew. 255, 256

 87 643 68 73

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.augustow.pl/propozycje/zwrot-kosztow-zakwaterowania-/67