Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Wznowienie naboru wniosków - dotacje i refundacje

Wznowienie naboru wniosków o dofinansowanie

 na podjęcie działalności gospodarczej

oraz refundację kosztów wyposażenia stanowisk pracy.

                                                              

   Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie informuje, że od dnia 25 lipca 2017 r. zostaje wznowiony nabór wniosków o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej oraz refundację kosztów wyposażenia stanowisk pracy.

 

Nabór wniosków- Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracodawców i pracowników.

Pozostała kwota do dypozycji w ramach limitu podstawowego KFS na rok 2017 wynosi 57.951,60 zł.

Termin naboru wniosków: 24 – 26. 07.2017 r.

 

Zaproszenie do konkursu "Top Pracodawcy Polski Wschodniej"

Grupa PTWP, organizator Wschodniego Kongresu Gospodarczego i wydawca portali Portalsamorzadowy.pl oraz portal PulsHR.pl organizują kolejną edycję prestiżowego konkursu "Top Pracodawcy Polski Wschodniej".

Celem konkursu jest wyłonienie grona dziesięciu wyróżniających się pracodawców – firm z pięciu wschodnich województw (lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego), które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. Jak w latach ubiegłych, tak i tym razem chcemy, by w gronie laureatów znalazły się firmy nowocześnie zarządzane, stawiające na innowacyjność, znaczące w swoich branżach.


Zawieszenie naboru wniosków na refundacje i dotacje

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie informuje, że od dnia 7 lipca 2017 r. zostaje zawieszony nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia stanowisk pracy oraz dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej w ramach obecnej rekrutacji (ostatnim dniem składania wniosków jest dzień  6 lipca 2017 r. - czwartek).