Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Zaproszenie do konkursu "Top Pracodawcy Polski Wschodniej"

Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Zgłoszenie do konkursu wraz z uzasadnieniem przygotowanym według kryteriów oceny należy przesłać do 8 sierpnia na adres mailowy: ranking@ptwp.pl. W tytule maila prosimy podać hasło "Top Pracodawcy Polski Wschodniej".

W zgłoszeniu należy podać: nazwę firmy, imię i nazwisko osoby zarządzającej, kontakt telefoniczny i mailowy do zgłaszanej firmy oraz krótkie uzasadnienie (według kryteriów oceny).

Opis konkursu wraz z kryteriami zamieszczamy na tej stronie (http://www.pulshr.pl/csr/rusza-niezwykly-konkurs-w-szranki-stana-pracodawcy-z-pieciu-wojewodztw,44816.html)

Wyboru zwycięzców w plebiscycie dokonuje jury składające się z ekspertów wskazanych przez Grupę PTWP. Swojego wyboru dokonają także czytelnicy portali branżowych Grupy PTWP. Statuetki zostaną wręczone laureatom podczas uroczystej gali w trakcie Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku (27-28 września 2017 roku).

Aktualność dodana przez: Urszula Grzybowska (2017-07-17 14:07:24)
Data wydarzenia : 2017-07-17
Data publikacji : 2017-07-17

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.augustow.pl/wydarzenie/284/zaproszenie-do-konkursu-top-pracodawcy-polski-wschodniej-